Kursy

Mini kurs - Boska Obfitość

8
Kup teraz
399.00 PLN

Kurs Boska Obfitość nauczy cię patrzenia na  życie jako nigdy nie wysychającego źródła bogactwa, ponieważ w naszym życiu i w koło nas jest pełno obfitości, do której wystarczy wyciągnąć tylko rękę. Podczas tego mini kursu nauczysz się również ,że  aby móc w pełni doświadczyć wszystkich błogosławieństw Wszechświata trzeba najpierw zaakceptować miejsce w którym teraz jesteś  i uznać wszystko to co już wydarzyło w Twoim życiu do tej pory, widząc w tym pełnię doświadczeń i obfitości. Zaznasz tutaj ogromu wiedzy która płynie z połączenia z Wszechświatem, jaką przekazuje Doktor Miłość. Otrzymasz pakiet nagrań z livów odbywających się na żywo podczas wyzwania Boska Obfitość. Jakość nagrań może być różna ale największą jakością jest to iż były one na żywo prowadzone przez Asię w interreakcji z publicznością, dzięki czemu możecie jeszcze bardziej poczuć energię Boskiego przepływu.

 

Największą i najważniejszą wartością wyzwania jest fakt, że odbywał się na żywo w interacji z grupą, w boskim przepływie, ale niestety wiąże się to z niedociągnięciami technicznymi które mogą pojawiać się w nagraniach. Niestety nie wszystkie filmy mają idealną jakość techniczną, a część z nich może posiadać wady dźwiękowe za co przepraszamy. Mimo tego ze względu na wartość merytoryczną wszystkie nagrania znalazły sie w pakiecie, ponieważ tworzą kompletną całość. Nie możemy zagwarantować Ci idealnej - studyjnej jakości nagrań, więc jeśli ich jakość miałaby być dla Ciebie przeszkodą zastanów się nad zakupem.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Więcej informacji w polityce prywatności.

Akceptuję