Kursy

Mini kurs - Boska Miłość

6
Kup teraz
299.00 PLN

Zapraszam Cię do udziału w tym inspirującym mini kursie, który pomoże Ci wyjść z iluzji umysłu i przekonań oraz otworzyć się na przestrzeń serca. Jeśli czujesz się zagubiony, niepewny i szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące miłości, sensu życia i własnego istnienia, ten kurs jest dla Ciebie.

Dowiesz się, czym jest prawdziwa miłość i jak ją doświadczać, odkryjesz własną wartość i zrozumiesz, że jesteś kochany i ważny. Pokażę Ci praktyczne narzędzia i techniki, które pozwolą Ci uwolnić się od zazdrości i porównywania się do innych, a zamiast tego dostrzegać i celebrować cudowność Twojego własnego życia.

Zostań mistrzem swojego umysłu, otwórz się na piękno i radość, które czekają na Ciebie. Nie czekaj dłużej - dołącz do mini  kursu i zacznij tworzyć życie pełne miłości, sensu i spełnienia już teraz.

Największą i najważniejszą wartością wyzwania jest fakt, że odbywał się na żywo w interakcji z grupą, w boskim przepływie, ale niestety wiąże się to z niedociągnięciami technicznymi które mogą pojawiać się w nagraniach. Niestety nie wszystkie filmy mają idealną jakość techniczną, a część z nich może posiadać wady dźwiękowe za co przepraszamy. Mimo tego ze względu na wartość merytoryczną wszystkie nagrania znalazły się w pakiecie, ponieważ tworzą kompletną całość. Nie możemy zagwarantować Ci idealnej - studyjnej jakości nagrań, więc jeśli ich jakość miałaby być dla Ciebie przeszkodą zastanów się nad zakupem, natomiast jeśli czujesz, że jesteś gotów otworzyć swoje serce na miłość i porzucić wszelkie oceny i oczekiwania,  serdecznie zapraszam Cię do nabycia mini kursu. Pozwól sobie na zycie pełne miłości już dziś.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Więcej informacji w polityce prywatności.

Akceptuję