Kursy

Dostęp roczny do grupy warsztatowej "Budzimy się" - Wyłącznie dla absolwentów kursu 8 tygodni i kursu rocznego

0
Kup teraz
1440.00 PLN

Ukończyłeś kurs 8 tygodni, albo kurs roczny? Zapraszam Cię zatem, abyś pozostał czynnie w naszej przestrzeni w grupie "Budzimy się", gdzie wspieramy Twój proces, poprzez zajęcia oddechowe i medytacyjne oraz zajęcia świadomego tańca.

Jest to specjalna oferta.  Masz możliwość płatności ratalnej PayU, albo skorzystania z rat poprzez wpisanie jednego z kodów promocyjnych.

Możesz opłacać grupę miesięcznie, wpłacając 12 rat po 120 zł. Decydujesz się na taką formę zapłaty, wpisując przy zakupie kod 12X120. Zobowiązujesz się tym samym do korzystania z grupy przez okres roku z kwartalnym wypowiedzeniem ze skutkiem na koniec każdego kwartału.

Możesz opłacać grupę kwartalnie, wpłacając 4 raty po 300 zł. Decydujesz się na taką formę zapłaty, wpisując przy zakupie kod 4X300. Zobowiązujesz się tym samym do korzystania z grupy przez okres roku z kwartalnym wypowiedzeniem ze skutkiem na koniec każdego kwartału.

Możesz opłacać grupę jednorazowo, wpłacając kwotę 1100 zł. Decydujesz się na taką formę zapłaty, wpisując przy zakupie kod ROK. Otrzymasz do 31. grudnia dodatkowy rabat 100 zł i zapłacisz tylko 1000 zł.

Zakup jest jednoznacznym zawarciem umowy. Wypowiedzenie musi odbyć się pisemnie na adres e-mail biuro@doktormilosc.pl

Zapraszamy

lista materiałów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Więcej informacji w polityce prywatności.

Akceptuję