Kursy

Dostęp do końca roku 2023 do grupy warsztatowej "Budzimy się" - Wyłącznie dla absolwentów kursu 8 tygodni i kursu rocznego

0
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Ukończyłeś kurs 8 tygodni, albo kurs roczny? Zapraszam Cię zatem, abyś pozostał czynnie w naszej przestrzeni w grupie "Budzimy się", gdzie wspieramy Twój proces, poprzez zajęcia oddechowe i medytacyjne oraz zajęcia świadomego tańca.

Jest to specjalna oferta.  Masz możliwość płatności ratalnej PayU, albo skorzystania z rat poprzez wpisanie jednego z kodów promocyjnych.

Możesz opłacać grupę miesięcznie, wpłacając 7 rat po 120 zł. Decydujesz się na taką formę zapłaty, wpisując przy zakupie kod 7X120. Zobowiązujesz się tym samym do korzystania z grupy przez okres roku z kwartalnym wypowiedzeniem ze skutkiem na koniec każdego kwartału.

Możesz opłacać grupę w 2 ratch, wpłacając 2 raty po 400 zł. Decydujesz się na taką formę zapłaty, wpisując przy zakupie kod 2X400. Zobowiązujesz się tym samym do korzystania z grupy przez okres roku z kwartalnym wypowiedzeniem ze skutkiem na koniec każdego kwartału.

Możesz opłacać grupę miesięcznie, wpłacając 7 rat po 120 zł. Decydujesz się na taką formę zapłaty, wpisując przy zakupie kod 7X120 Zobowiązujesz się tym samym do korzystania z grupy do końca roku z kwartalnym wypowiedzeniem ze skutkiem na koniec każdego kwartału.

Zakup jest jednoznacznym zawarciem umowy. Wypowiedzenie musi odbyć się pisemnie na adres e-mail biuro@doktormilosc.pl

Zapraszamy

lista materiałów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Więcej informacji w polityce prywatności.

Akceptuję